Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Melsztyn - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

39 000 zł5 100 m² 7,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka rolna z panoramą na Dunajec Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0.51 ha, położoną w malowniczej miejscowości Melsztyn, gmina Zakliczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

162 000 zł6 500 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek rolnych w miejscowości Wokowice. Na sprzedaż oferuję trzy działki rolne o numerach 211, 452 oraz 450 położone w miejscowości Wokowice (powiat brzeski).

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 065 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Nieruchomość ma powierzchnię 1065 m , kształt zbliżony do kwadratu (32 x 34 m), co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Radlna

Radlna(Melsztyn + 18 km)

179 000 zł1 510 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 179.000 zł! Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1510 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Lichwin

Lichwin(Melsztyn + 13 km)

130 000 zł6 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję 3 działki o powierzchni ok. 60 arów każda do wydzielenia z większego areału, położone w malowniczej i spokojnej miejscowości lichwin gmina pleśna powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wola Dębińska

Wola Dębińska(Melsztyn + 12 km)

750 000 zł5 900 m² 127,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna strefa przemysłowa | wola dębińska | 59 ar Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o bardzo wysokim potencjale inwestycyjnym, idealna dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nowy Wiśnicz

Nowy Wiśnicz(Melsztyn + 24 km)

790 000 zł56 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ślepa uliczka i las wokoło ? To wyjątkowe miejsce w Nowym Wiśniczu może być Twoje. Zapraszam do spotkania i rozkoszowania się naturą w tym niespotykanym miejscu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Leksandrowa

Leksandrowa(Melsztyn + 24 km)

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Leksandrowa- gmina Nowy Wiśnicz-na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 ar. Działka w kształcie trójkąta lekko nachylona, z dostępem do drogi stanowiącej własność Gminy Nowy.