Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Melsztyn

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

39 000 zł5 100 m² 7,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka rolna z panoramą na Dunajec Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0.51 ha, położoną w malowniczej miejscowości Melsztyn, gmina Zakliczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

162 000 zł6 500 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek rolnych w miejscowości Wokowice. Na sprzedaż oferuję trzy działki rolne o numerach 211, 452 oraz 450 położone w miejscowości Wokowice (powiat brzeski).

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Zakliczyn

Zakliczyn(Melsztyn + 3 km)

399 000 zł22 600 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna duża działka wielkości 2,26 Ha zlokalizowana w miejscowości Gwoździec gm. Zakliczyn. Na działce znajdują się różnorodne drzewa, głównie owocowe, pomiędzy którymi usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Tarnów(Melsztyn + 22 km)

2 000 000 zł2 455 m² 814,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedania działkę komercyjną w północnej części Tarnowa, o powierzchni 24,55 ar. Teren o kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Brzesko

Brzesko(Melsztyn + 17 km)

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum Brzeska idealna lokalizacja i szeroki potencjał wykorzystania! Centrum Brzeska, ul. Osiedlowa Powierzchnia lokalu: 251 m Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,80 m² 8 974,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, w których układ robi największą różnicę. Tu wszystko jest czytelne i funkcjonalne. Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Spadzistej. Cena: 429 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Tuwima

Zabłocie,Tarnów(Melsztyn + 22 km)

1 075 000 zł210 m² 5 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom wolnostojący 210 m | Tarnów - Zabłocie | działka ok 500 m | blisko góry św. Marcina | po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 210 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Błonie

Błonie(Melsztyn + 14 km)

160 000 zł9 965 m² 16,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoja Przestrzeń w Sercu Natury Działka w Błoniu Odkryj wyjątkową działkę, która łączy spokój zielonej okolicy z komfortem życia blisko miasta. Położona zaledwie 13 km od Tarnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Słotwina,Brzesko(Melsztyn + 17 km)

25 zł/m²45,75 m² 1 144 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu o pow. 45,75 m2, zlokalizowanego przy budynku dworca pkp - Brzesko Okocim, ul. Dworcowej 1.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! jasne słoneczne mieszkanie! Oferujemy do sprzedaży jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Krakowska,Tarnów(Melsztyn + 22 km)

649 350 zł117 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Niema podobnej ceny w Tarnowie! To ostatnia szansa! Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Melsztyn

Melsztyn,małopolskie

190 000 zł110 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Jeśli tęsknisz za spokojem, naturą i miejscem, gdzie czas płynie wolniej, ta oferta jest idealna dla Ciebie. To doskonała propozycja dla osób, które pragną uciec od hałasu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Melsztyn

Melsztyn,małopolskie

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom rekreacyjny W melsztyn. 100m od rzeki Dunajec. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu rekreacyjnego w Melsztynie o powierzchni 120 m2, na działce 4 arowej. Dom posiada.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij